בוק בת מצווה

המזכרת המושלמת – בוק בת מצווה

אחד האירעים המכוננים ביותר בחיי כל ישראלית, יהודיה, היא בהחלט אירוע הבת מצווה בגיל 12. אין ספק שגיל 12 לבנות, הוא נקודת מפנה בחיי כל ילדה, זהו גיל של מעבר משמעותי לחיים בוגרים ומלאי משמעות ואחריות. המצב החדש הזה הוא משמעותי לא רק לילדה עצמה, כי אם גם למשפחתה, הקרובה והרחוקה. הדרך ליצור את המזכרת מהאירוע החשוב הזה הוא בהחלט על ידי יצרה של בוק בת מצווה איכותי, שיעורר את כל הזכרונות הטובים לעוד הרבה שנים רבות.

ישנם דרכים רבות לעשות בוק בת מצווה, ולכל אחת יש את העדפות שלה לגבי אופי האלבום, צורתו, הצבעים שיסגננו אותו, ועוד מספר אלמנטים שמבדילים את האלבומים אחד מהשני. אך אחד הדברים החשובים ביותר הוא התוחושה של נסיכת הבת מצווה, שחשוב שתהיה נינוחה, חופשית ומאושרת ביום הצילומים.

יצירה של בוק בת מצווה מצריך הכנה מוקדמת

הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לכל אחת לקחת לעצמה כאשר היא עומדת לעבור את היום הנפלא והחוויתי של יצירת בוק בת מצווה.

דבר ראשון, חשוב מאוד שהתחושה ביום הצילומים תהיה טובה. הדבר הזה ניכר באיכות התמונות לאחר מכן. תחושה של רעננות ושל מצב רוח טוב שיזרימו אנרגיות חיוביות לכל הגוף, ויתנו אדמומיות וחיוניות בפנים ובתנועות ובעיקר בחייוך הנסוך על פניה, חיוך שיתן לכל תמונה באלבום את היופי וההדר שיזכרו לעוד הרבה שנים טובות. חשוב מאוד על כן, לישון טוב בלילה שלפני, ולאכול ארוחת בוקר קלילה שלא תכביד על הגוף ביום הצילומים.

על מנת שכל יופיה של הנערה יבוא ליידי ביטוי בכל תמונה, חשוב להקפיד על הופעה נהדרת של קלילות וחופשיות, בשיער, בפנים וכמובן בבגדים.

ישנן בנות שמעדיפות את המראה היוצא דופן של שיער מעוצב ונוצץ, שבהחלט נותן אפקט של יוקרה ויופי, אך אינו משקף את מארה פנינו כבכל יום רגיל. חשוב להופיע לצילומי בוק בת מצווה באופן טבעי, עם כל היופי הטבעי והטוב, יופי של תום שיעלה זכרונות רבים וטובים גם כשנהיה אמהות, נשב עם הילדות שלנו ונסתכל על התמונות ביחד. דרך התמונות, נוכל להזכר איזו ילדות יפה הייתה לנו, ולהעביר את זה גם לילדים שלנו.