איפה האתר שלי? הפתרון הוא קורס קידום אתרים בגוגל

למה ללמוד קורס קידום אתרים

יש לכם עסק, הקמתם אתר אינטרנט, הוצאתם הרבה כסף לחברת בניית אתרים, אבל אתם לא רואים את האתר שלכם בתוצאות של גוגל. ביצעתם חיפוש בגוגל על תחום העיסוק שלכם והעסק שלכם לא מופיע בדף הראשון של גוגל, לא מופיע בדף השני, בשלישי אתם כבר מתחילים להזיע, ברביעי כבר התייאשתם, הרי מי מגיע לדף הרביעי בכלל, מי מגיע לתוצאה הרביעי בדף הראשון, על מה הוצאתם כל כך הרבה כסף אם אף אחד לא מגיע לאתר שלכם?

אתם פונים לחברה שהקימה לכם את האתר והם אומרים לכם שזה לא בתחום האחריות שלכם. הם בסך הכל בנו לכם אתר מאוד יפה. מה עושים?

באמצעות כלים מומלצים המאפשרים לבדוק את מיקום האתר במנוע החיפוש תוכלו להבין מה מצבכם האמיתי. נסו את הכלי הזה.

עושים! לוקחים את המושכות לידיים שלכם! קורס קידום אתרים זו התשובה שלכם. ידע הוא כוח והידע הזה הולך להיות שלכם.

מחשב עם עמוד גוגל על המסך
איפה האתר שלי?

איפה ניתן לקבל את ההכשרה המקצועית

תעשו לעצמכם טובה ותחפשו בגוגל קורס קידום אתרים. התשובה תהיה באחת התוצאות הראשונות. מי שיודע לקדם את עצמו גם יידע לתת לך את הידע הנכון, להתנסות “על רטוב”, לנתח מה הגורמים שמקשים על התרוממות האתר, לזהות את הפתרונות המיידיים הנדרשים לתיקון הבעיות ולהבין איזו עבודה נוספת נדרשת. אולי אפילו תוכלו לעבוד במהלך הקורס על האתר שלכם. הדרכה צמודה בכיתות קטנות תספק את חווית הלמידה המתאימה ביותר לרכישת ידע הקידום. למידע נוסף היכנסו לקישור זה.

SEO

עולם קידום האתרים, Search Engine Optimization, הוא תורה שלמה לביצוע אופטימיזציה לאתר האינטרנט כך שמנועי החיפוש יאהבו את האתר ויזהו אותו כאתר איכותי ורלוונטי לגולש המבצע את החיפוש. לקריאה נוספת בנושא קידום אתרים במנועי חיפוש היכנסו לקישור זה בויקיפדיה.

קורס קידום אתרים יקנה לכם את הידע הנדרש כדי לבצע את הפעולות הנכונות הבסיסיות והשוטפות על מנת שהאתר שלך יופיע בתוצאות הראשונות בחיפוש בגוגל. השתתפות בשיעורי קורס קידום אתרים יאפשר לכם להבין את המנגנון והמכניזם שמאחורי העדיפות שנותן מנוע החיפוש של גוגל לתוצאות המוצגות. כבר מהשיעור הראשון תוכלו להבין אילו פעולות ראשונות ובסיסיות עליכם לבצע כדי להיות על מפת החיפוש של גוגל. זה הכל? תשאלו את עצמכם, אבל לא, זה לא הכל, כי אנחנו בתחרות והתחרות שלך היא מול האתרים שמופיעים לפניכם בתוצאות ומאחוריכם בדף תוצאות החיפוש. בשיעורים הבאים תבינו אילו פעולות נוספות יוכלו להקפיץ אתכם קדימה ותוכלו כבר ליישם אותן תוך כדי שאתם ממשיכים ללמוד טריקים נוספים וחשובים במפגשים של קורס קידום אתרים בגוגל

אבל אני לא יודע לכתוב קוד!

לפתוח דפדפן אינטרנט אתם יודעים? זה מספיק. בקורס קידום אתרים ילמדו אתכם את כל מה שאתם תצטרכו. תבינו את המנגנונים שמניעים את מנועי החיפוש, את מאחורי הקלעים של המכניזם, תלמדו לכתוב קודים בסיסיים הנדרשים לקידום האתר שלכם, מה מותר ומה אסור שיופיע באתר ותגלו ממש את סודות המקצוע. אחרי שהקפצתם את האתר שלכם למעלה תוכלו לשלוט בתחזוקה השוטפת שלו מבלי להסתמך על אחרים.

לא חייב לדעת קוד אתם לא חברת בניית אתרים (:

כיתת מחשבים עם תלמידות
קורס בחוויה אישית

למה לא ללכת למקדם אתרים שיעשה בשבילי את העבודה

כמובן שזו גם אפשרות טובה. תשאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

  • האם יש לי יותר מאתר אחד לקדם?
  • האם יש לי תקציב לשלם למישהו אחר שיעשה את עבודת הקידום?
  • האם אני צריך להרגיש שהשליטה אצלי?
  • האם יש לי זמן לעשות את העבודה בעצמי?

אחת השאלות האלו תעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. אין תשובה אחת נכונה, היא תלויה כמובן במגוון גורמים ומניעים.

 

חזרה לדף הבית